Solidarumo bėgimo šventė D. Meiželytės dainos ritmu

„Kiekvienas asmuo komandai svarbus, bet vienas žmogus nėra komanda. Tai reiškia kad jūs šiandien visi čia susirinkę galite padaryti daug daugiau“, – spalio 1 d. VGTU inžinerijos licėjaus stadione susirinkusius sveikino mokyklos pavaduotoja inžineriniam ugdymui Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė duodama startą jau gražia tradicija tapusiam „Gelbėkit vaikus“ aštuntajam „Solidarumo bėgimui“.

Gausų licėjaus mokytojų bei mokinių būrį sveikino organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė, pabrėždama, kad kiekvienas Licėjaus moksleivio žingsnis prisideda prie geresnės Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenančių vaikų su negalia kasdienybės, kurią „Gelbėkit vaikus“ sieks pagerinti šio bėgimo metu surinktomis aukomis. Dalis surinktų lėšų taip pat bus skiriama vaikų dienos centrus Lietuvoje lankantiems vaikams remti.

Solidarumo bėgimo renginyje dalyvavusi Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Donalda Meiželytė nestokojo geros nuotaikos ir sakė esanti geriausia direktorės pavaduotoja, nes susirinkusiems Licėjaus bėgikams dovanojo ne proginę kalbą, o savo dainą „Radarai“, pagal kurią kvietė mokinius pajudėti ir apšilti prieš stojant prie Solidarumo bėgimo starto linijos.

Puikus rudeniškas oras, linksma D. Meiželytės dainos melodija ir ypatinga atmosfera prisidedant prie prasmingų darbų, jauniesiems VGTU licėjaus bėgikams padovanojo nepamirštamą šventę.

Dėkojame iniciatyviems ir kūrybingiems Licėjaus mokytojams, besirūpinantiems ne tik vaikų fiziniu aktyvumu, bet ir socialiniu švietimu.

Solidarumo bėgimo švilpukas šemet aidės daugiau, nei 350 Lietuvos ugdymo įstaigų, o už surinktas lėšas galėsime drauge padaryti teigiamą pokytį labiausiai pagalbos reikalingų Ukrainos ir Lietuvos vaikų gyvenimuose.

Kurkite pokytį šiandien!

Skirkite jums priimtiną paramos sumą Lietuvos vaikų gerovės kūrimui!