Paramos rinkimo kampanijos

Prie gerų darbų prisidėkite garsiai ir ryškiai!

Džiaugiamės, kai mūsų partneriai pasirenka vykdyti paramos rinkimo kampanijas. Tai – vieša teminė akcija, kurios metu įmonė numatytą laikotarpį skatina savo klientus aukoti, taip prisidedant prie pagalbos vaikams.

Paramos kampanijų gali būti įvairių: tam tikrą mėnesį perkant parduotuvėse esančias konkrečios grupės prekes nuo kiekvienos prekės skiriama 2 Eur (ar bet kokia kita suma) paramai vaikams; įmonės organizuojamas online renginys klientams, kurio metu kviečiama aukoti vaikams; Gala paramos aukcionai ir pan.

Kviečiame apsvarstyti paramos rinkimo kampanijų organizavimo galimybes jūsų įmonėje. Jeigu turite klausimų, idėjų ar pasiūlymų – susisiekite su mūsų verslo partnerysčių vystytoja Rūta Pitkauskiene ruta.pitkauskiene@savethechildren.org, +370 605 801 86. Lauksime jūsų laiško ar skambučio!

„Circle K“ kavos akcija

Jau keletą metų iš eilės degalinių tinklas „Circle K“ organizuoja kavos akciją. Jos metu perkant puodelį kavos, klientai turi galimybę skirti 6 ct. paramai vaikams, kuriuos „Circle K“ padvigubina. Džiaugiamės, jog praėjusiais metais kampanijos metu vaikams surinkta net 30 tūkst. eurų!

„Benu“ kalėdinė akcija

Jau keletą metų iš eilės vaistinių tinklas „Benu“ organizuoja kalėdinę kampaniją, skirtą surinkti lėšų mūsų remiamiems vaikams. 2019 m. šios akcijos metu pirkėjai vaikus galėjo remti įsigydami akcijos simbolį – magnetuką Gaublį, pirkdami kampanijos ženkliuku pažymėtas prekes arba tiesiog paaukodami savo lojalumo kortelėje sukauptus pinigus.

GALA renginys Amerikos verslo rūmuose Lietuvoje

Jau tradicija tapusio kasmetinio Amerikos verslo rūmų Lietuvoje GALA renginio metu svečiai dalyvauja aukcione, įsigyja meno dirbinius, keliones ar kitus naudingus dalykus, o visos surenkamos lėšos yra skiriamos ne pelno siekiančioms organizacijoms – tarp jų ir mums. Jau daugiau nei penkerius metus šio renginio dėka vaikų dienos centrai sulaukia dešimttūkstantinės paramos.

 

Džiaugiuosi, kad kasmet su partneriais sėkmingai komunikuojame visuomenei, jog skurstantys Lietuvos vaikai – visų mūsų vaikai, o surinktos paramos sumos padeda dešimtims ar net šimtams vaikų!

Rasa Dičpetrienė, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė derektorė

Drauge galime nuveikti daugiau!

Verslo partnerysčių specialistė Rūta Pitkauskienė
ruta.pitkauskiene@savethechildren.org
+370 605 80186