„Gelbėkit vaikus“ darbuotojai mokėsi dar efektyviau valdyti laiką ir užduotis

„Gelbėkit vaikus“ darbuotojai dalyvavo efektyvaus laiko, užduočių ir kalendoriaus valdymo, naudojant Microsoft Outlook 20102013, mokymuose. Mokymus vedė įmonės „Data Miner“ profesionalai.

Mokymų vedėjas Donatas Šedys turi sukaupęs didelę Microsoft Project kursų dėstymo patirtį vedant mokymus AXIS Technologies, EIKA, Barclays Bank ir daugelio kitų organizacijų darbuotojams.2015 metais dėstytojas dalyvavo dviejuose didžiausiuose Lietuvoje projektų valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo naudojant Microsoft Project ir Microsoft Project Server 2013 programinę įrangą projektuose.

Mokymuose dalyvavę darbuotojai gavo naudingų patarimų kaip efektyviau planuoti darbo laiką pasitelkiant „Outlook“ programą: kaip tvarkingai rūšiuoti el. laiškus, kaip formuoti užduotis, išnaudoti kalendoriaus galimybes ir pan., kad darbas būtų efektyvesnis. Po mokymų lektorius pasidalino mokymų įrašu bei dalomąja medžiaga, kad visi organizacijos darbuotojai galėtų susipažinti su vykusių mokymų turiniu ir pritaikyti žinias darbinėje veikloje. Mokymai buvo projekto „Pozityvios tėvystės įgūdžių stiprinimas regionuose“ dalis. Projektas yra finansuojamas Aktyvių piliečių fondo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Kurkite pokytį šiandien!

Skirkite jums priimtiną paramos sumą Lietuvos vaikų gerovės kūrimui!