Vaikai leisis į teatralizuotą kelionę Vilniaus Senamiesčiu

„Teatro istorijos“, bendradarbiaudamos su organizacija „Gelbėkit vaikus“, birželio 15, 16, 17 18, 25, 28 dienomis vaikų dienos centrams pristatys spektaklį–kelionę „Miesto eilės“. Spektaklis „Miesto eilės“ pakvies vaikus iš skirtingų Lietuvos regionų atvykti į Vilniaus Senamiestį, prisiliesti prie poezijos ir šiuolaikinio teatro meno bei patirti miestą atvira širdimi, taip kaip miestą mato menininkai ir poetai.

Spektaklis-kelionė „Miesto eilės“ – interaktyvus spektaklis vaikams, vaikščiojant Vilniaus Senamiesčio gatvėmis ir kiemais, klausant lietuvių poetų eilėraščių ir išgyvenant dviejų draugų draugystės istoriją bei naujai patiriant Vilnių. Iš viso kelionę sudaro 8 stotelės, jose dalyviai patiria/išgirsta 8 eilėraščius, pamato 8 neįprastus objektus (senovinius kino prietaisus), kiekvienas kurių sukuria mažą stebuklą, o laimingiausieji bei akyliausieji pamato ir patiria dar daugiau.

Svarbu nuo pat mažų dienų įtraukti vaikus į įstabų teatro ir poezijos pasaulį, kad užaugę jie taptų aktyvūs kultūros dalyviai, suvokiantys teatro, kultūros svarbą savo ir visuomenės gyvenime. Siekiame užtikrinti, kad vertingos kultūrinės patirtys, aukštos meninės vertės kūriniai pasiektų plačią vaikų auditoriją, nepaliekant nuošalyje šalies regionų bei socialiai pažeidžiamų vaikų grupių, šiuo metu patiriančių dar didesnę atskirtį.

Spektaklio kūrybinė komanda: režisierė Kristina Mauruševičiūtė, dramaturgė Diana Gancevskaitė, kompozitorius Jokūbas Tulaba, scenografė Dalia Kiaupaitė, kinetinių objektų konstruktoriai Audrius Bartninkas, Justinas Šukaitis bei kiti žinomi Lietuvos dailininkai bei aktoriai.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Kurkite pokytį šiandien!

Skirkite jums priimtiną paramos sumą Lietuvos vaikų gerovės kūrimui!