„Knygų Kalėdų“ akcijos rezultatai

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota „Knygų Kalėdų“ akcija, telkianti skaitytojus ir knygos bičiulius, per dešimt metų šalies bibliotekas papildė beveik 360 tūkstančių knygų. Dėl pandemijos „Knygų Kalėdos“ šį kartą buvo kiek kitokios, tačiau tai nesutrukdė gerų žmonių, verslo įmonių, įvairių organizacijų ir bendruomenių dėka surinkti 13 tūkstančių knygų. 

Pagrindinė jubiliejinės akcijos kryptis buvo artimiausia mokyklos biblioteka, artimiausias vaikų dienos centras, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų.

,,Gelbėkit vaikus“ organizacijos generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė džiaugiasi, kad net ir uždarius karantinui vaikų dienos centrus galėjome juos lankiusius vaikus nudžiuginti naujomis knygomis: ,,Deja, ne visi tėvai turi galimybę nupirkti knygų savo mažiesiems, todėl labai gera, kad ir šiemet Lietuvos žmonės taip stipriai prisidėjo prie to, jog vaikai turėtų galimybę skaityti. Dėkoju visiems, kurie siuntė knygas į vaikų dienos centrus, pirko ir paliko specialiose akcijai skirtose dėžėse RIMI parduotuvėse, taip pat ačiū autorei Sigitai Kubilienei, leidyklai ,,Dvi tylos“, vaikiškam žurnalui ,,Vakaro žvaigždelė“, įmonei „Asseco Lietuva“.

„Knygų Kalėdų“ akcija buvo įgyvendinta kartu su Lietuvos bibliotekininkų draugija, Lietuvos Kultūros Taryba, parduotuvių tinklu RIMI, siuntų tarnyba ,,Venipak“. Akcijos informacinis rėmėjas – nacionalinis transliuotojas LRT.  

Akciją inicijavo ir globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kurkite pokytį šiandien!

Skirkite jums priimtiną paramos sumą Lietuvos vaikų gerovės kūrimui!